Hakkımızda

Elektronik sektöründe Momentive Performance Materials, Panacol ve Luvantix portföyü ile silikon, epoksi ve akrilik ürünlerle müşterilerimize destek oluyoruz. Elektronik bileşenlerde uzun süreli koruma sağlamak ve sızdırmazlık-montaj işlemleri ana uygulamalardır. Daha küçük sistemler ve daha yoğun devreler, çevresel faktörlere (yüksek veya düşük sıcaklık, nem, UV ışığı, titreşim veya mekanik şok vb.) karşı koruma sağlamak, sistemdeki ilgili sorunları önlemek ve termal değişiklikleri yönetmek için daha etkili ürünlere ihtiyaç duyar. Malzemelerimiz, yüksek performanslı ürünler için hızla kürlenen silikon yapıştırıcıların yanı sıra zorlu çalışma koşullarında sizlere hem tasarım esnekliği hem de elektronik bileşenlerin güvenliği sağlayan çözümler sunar. Geniş ürün yelpazesi ile Latro çözüm ortağınız olacaktır. 

Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Ürünleri:
Elektronik uygulamalarda yapıştırma, montaj veya sızdırmazlık için proses gereksinimlerine bağlı olarak; tek veya çift komponentli, oda sıcaklığında, ısı veya UV kürlemeli, silikon, epoksi veya akrilik ürünler sunuyoruz.

Kapsülleme ve Dolgu Malzemeleri: 
Güç kaynaklarını, elektrik motorlarını, transformatörleri ve baskılı devre kartlarını nem veya diğer olası zararlı kirleticiler gibi dış etkenlerden korumak için kapsülleme ve gömülerek korunması işlemleri tercih edilir.

Optik Uygulamalar:
Bu malzemeler; optik-elektronik, optik ve fiber optik uygulamaları için çözümler sunar. Yapıştırma için optik şeffaflıkta ve yüksek sıcaklık/basınç altında büzülmeyen ürünler sunulabilir.

Termal Yönetim Malzemeleri:
Giderek daha küçük sistemler ve devre ekipmanları üretiliyor ve bu ekipmanların daha yüksek sıcaklıklar altında yüksek performans vermesi bekleniyor. Termal iletken sızdırmazlık ürünleri, gresler, yapıştırıcılar ve dolgu malzemelerini uygulamalarınızda sizlere sunuyoruz.